Produkt dnia
Zgrzewarka ręczna FS-400K
Zgrzewarka ręczna FS-400K

473,00 zł

384,55 zł

szt.
Zgrzewarka ręczna FS-400C
Zgrzewarka ręczna FS-400C

360,00 zł

292,68 zł

Zgrzewarka ręczna FS-500AL
Zgrzewarka ręczna FS-500AL

542,00 zł

440,65 zł

szt.
Zgrzewarka ręczna FS-500C
Zgrzewarka ręczna FS-500C

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Nici do zaszywarek 1000mb
Nici do zaszywarek 1000mb

7,40 zł

6,02 zł

szt.
Worki gładkie 25x35 do pakowania próżniowego 100 szt.
Worki gładkie 25x35 do pakowania próżniowego 100 szt.

41,80 zł

33,98 zł

zestaw
Worki gładkie 25x30 do pakowania próżniowego 100 szt.
Worki gładkie 25x30 do pakowania próżniowego 100 szt.

35,20 zł

28,62 zł

zestaw
Worki gładkie 15x35 do pakowania próżniowego 100 szt.
Worki gładkie 15x35 do pakowania próżniowego 100 szt.

26,60 zł

21,63 zł

zestaw
Worki gładkie 15x25 do pakowania próżniowego 100 szt.
Worki gładkie 15x25 do pakowania próżniowego 100 szt.

19,95 zł

16,22 zł

zestaw
Zgrzewarka ręczna FS-300B
Zgrzewarka ręczna FS-300B

392,00 zł

318,70 zł

szt.
Zgrzewarka ręczna do folii FS-200B
Zgrzewarka ręczna do folii FS-200B

293,00 zł

238,21 zł

szt.
Zgrzewarka ręczna do folii FS-200BC z nożem odcinającym
Zgrzewarka ręczna do folii FS-200BC z nożem odcinającym

370,00 zł

300,81 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zakręcarka do butelek – jej charakterystyka i wykorzystanie w produkcji

Zakłady produkcyjne nie obędą się bez właściwego sprzętu. Stanowi on gwarancję automatyzacji pracy na odpowiednim poziomie. Mowa przede wszystkim o szybkości i efektywności produkcji. To szczególnie istotne, gdy popyt na wytwarzany towar wymaga niezawodnego działania na hali produkcyjnej. W przypadku przedsiębiorstw zajmujących się wyrobem ciekłych substancji do butelkowych opakowań niezbędną maszyną jest zakręcarka do butelek.

czytaj całość »
Poznaj najważniejsze maszyny do produkcji czekolady!

Czekolada mleczna, biała, gorzka, z nadzieniem lub w postaci płynnej – ten wyrób cukierniczy uwielbiają wszyscy. Niezależnie w jakiej formie został wyprodukowany i przygotowany do konsumpcji. Równie fascynujący co smak jest również proces samej produkcji, w której masz do czynienia z  różnorodnym sprzętem. Każdy z nich znajduje zastosowanie w poszczególnym etapie wytwarzania. O jakie maszyny do produkcji czekolady chodzi i co niesie za sobą ich wykorzystanie? Wszelkie szczegóły poznasz w poniższym artykule!

czytaj całość »
Czym charakteryzuje się zgrzewarka indukcyjna? Poznaj to niezwykłe urządzenie!

Na pewno zauważyłeś, że niektóre butelki zabezpieczone są dodatkowym wieczkiem. Nic w tym dziwnego, bo foliowa pokrywka doskonale chroni zawartość przed rozlaniem, a także wpływa na termin przydatności do spożycia. Nietknięta folia daje też pewność, że produkt nie został w żaden sposób naruszony. Trzeba jednak posiadać konkretne urządzenie, aby szczelnie zamknąć butelkę. Dlaczego idealnie sprawdzi się tutaj zgrzewarka indukcyjna? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

czytaj całość »
Jak działa zgrzewarka impulsowa? Odkryj zalety pakowania produktów!

Dlaczego niektóre towary powinny być szczelnie zapakowane? To bardzo proste! W ten sposób zapewnia się im ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. A to ułatwia ich transport, ponieważ nikt nie musi się martwić, że coś uszkodzi się podczas długiej podróży. Jeśli jednak chcesz wykorzystać folię do zapakowania konkretnego produktu, to będziesz potrzebował odpowiedniego sprzętu. Pomyślną realizację zadania zagwarantuje więc zgrzewarka impulsowa.

czytaj całość »
Jak przebiega produkcja papieru toaletowego? Poznaj tajniki tego niezwykłego procesu!

Papier toaletowy możesz obecnie kupić w praktycznie każdym sklepie. Nie powinno to nikogo dziwić – to produkt równie potrzebny, co chusteczki higieniczne, patyczki do uszu czy środki do mycia. A należy zaznaczyć, że ten artykuł higieniczny jest dostępny w różnych wariantach. Możesz więc wybrać jego kolor, długość, grubość, a nawet zapach. Jak jednak przebiega produkcja papieru toaletowego? Dowiesz się o tym z naszego artykułu!

czytaj całość »
Jak działa pakowanie próżniowe? Te informacje mogą być pomocne

Zajmujesz się sprzedażą żywności? W takim razie musisz wiedzieć, że należy ją zawsze chronić przed zepsuciem. Klient oczekuje przecież, że otrzyma najlepszy możliwy produkt, który zachwyci go rewelacyjnym smakiem. Twoje artykuły powinny cechować się również jak najdłuższym terminem przydatności do spożycia. Jest więc oczywiste, że potrzebne jest tutaj pakowanie próżniowe.

czytaj całość »
Chcesz zadbać o środowisko? Zacznij produkować ekologiczne opakowania!

W dzisiejszych czasach ochrona środowiska jest szczególnie ważna. Widzą to zwykli ludzie, którzy stopniowo zmieniają swoje nawyki i coraz częściej dbają o takie aspekty jak odpowiednia segregacja odpadów czy oszczędzanie wody i żywności. Prośrodowiskowe praktyki powinna wprowadzić więc również Twoja firma. Od czego musisz zacząć? Ekologiczne opakowania są właściwą odpowiedzią!

 

czytaj całość »
Jak skutecznie prowadzić magazyn? Metoda FIFO przyjmie się najlepiej!

Jeśli posiadasz firmę, która zajmuje się sprzedażą konkretnego towaru, to musisz wiedzieć jak ważna jest w tym wypadku księgowość. W końcu wszystko musi być policzone co do złotówki, aby nie było żadnej niejasności w dokumentach. Osiągnięcie tego celu wymaga jednak wyboru odpowiedniego sposobu wyceny zapasów. A jednym z najskuteczniejszych jest metoda FIFO.

czytaj całość »
Poznaj 6 sposobów na usprawnienie funkcjonowania magazynu!

Choć zarządzanie magazynem to wyzwanie niełatwe, to istnieje wiele sposobów na jego optymalizację. Co istotne, jest o co walczyć, ponieważ dobra organizacja magazynu korzystnie przekłada się na działanie całej firmy! Na co zwrócić uwagę w codziennej pracy i jakie kroki mogą poprawić osiągane w niej wyniki? Poznaj sześć sposobów na usprawnienie funkcjonowania magazynu!

 

czytaj całość »
Efekt byczego bicza, czyli pułapka zapasów– sprawdź, czym jest i jak jej uniknąć!

Zniekształcenia w łańcuchu dostaw potrafią skutecznie utrudnić pracę i zwiększyć koszty. Za ich powstawanie bardzo często odpowiedzialny jest efekt byczego bicza (bullwhip effect), związany z wahaniami popytu, produkcji i dostaw. Na czym polega to zjawisko, dlaczego do niego dochodzi i jak go uniknąć? Przedstawiamy kilka kluczowych informacji, o których warto pamiętać w codziennej pracy!

czytaj całość »
Dobra przemysłowa zgrzewarka do folii – czyli jaka?

Jeśli produkujesz opakowania foliowe bądź umieszczasz w nich swoje produkty, z pewnością będziesz potrzebować zgrzewarki do folii w swojej firmie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów takich urządzeń. Podpowiadamy, co warto wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

czytaj całość »
3 sprawdzone metody zarządzania zapasami

Optymalizacja procesów w pracy przedsiębiorstwa ma kluczowe znaczenie w sprawnej i przynoszącej zyski działalności firmy. Dotyczy to także zapasów – ich braki mogą doprowadzić nawet do opóźnień w produkcji lub nawet jej zaprzestania, zbyt duża ilość zapasów sprawia problemy z magazynowaniem i może doprowadzić do strat. Metod zarządzania zapasami jest wiele, przedstawiamy pokrótce kilka najważniejszych i najpopularniejszych.

czytaj całość »
Od czego zależy skuteczna logistyka dystrybucji i dlaczego warto ją wprowadzić w firmie?

Produkowanie towarów jest tylko jedną stroną łańcucha dystrybucji, na którego drugim końcu znajdują się klienci. Aby cały proces przebiegał sprawnie i szybko, konieczne jest wprowadzenie pewnych zasad. Logistyka dystrybucji trzyma pieczę nad całą procedurą, wpływając na ilość produkowanych dóbr, w zależności od popytu. Warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy na wprowadzenie zasad, które w efekcie przyniosą oszczędności i zapewnią płynność finansową.

czytaj całość »
Co zyskasz wprowadzając cross-docking do swojej firmy?

Wielkie hale magazynowe, w których przechowuje się różnego rodzaju towary wyprodukowane w danym zakładzie, powoli wychodzą z użytku. Dzieje się tak za sprawą cross-dockingu, który nie tylko usprawnia cały proces przesyłania produktów, ale także znacznie obniża koszty związane z prowadzeniem magazynu. Zobacz, jak możesz poprawić funkcjonowanie swojej firmy, dzięki optymalizacji łańcucha dostaw i sprawdź co będzie Ci do tego potrzebne.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl